Громадські слухання

Дата: 31.03.2019 11:55

« Із 01 квітня 2019 року до 01 травня  2019 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  детального плану  території для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (КВЦПЗ 11.04), а саме для  будівництва каналізаційної насосної станції (КНС) в місті Глиняни по вул. Підкови І. Золочівського району Львівської області.

Площа детального планування 0,5  га, площа ділянки для відведення 0,002 га,

Термін реалізації ДТП  відповідає розрахунковому терміну генерального плану населеного пункту, втому числі І етап  -3-7 років,

Замовником містобудівної документації є Глинянська міська рада, розробником – ФОП Столяров Ю.М.

11 квітня  2019 р. відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

Місце проведення: у приміщенні  НВК «Мозаїка»  в м. Глиняни вул. Шевченка №36.

Початок заходу о 15:00 год.

Пропозиції можна подавати до 01.05.2019 р. до секретаря виконкому Глинянської міської ради. Відповідальний  за організацію розгляду пропозицій — Паньків Я.Р. тел. 032 65 51791.

Ознайомитися з детальними  планами територій можна в приміщенні Глинянської міської ради.»