Громадське слухання

Дата: 16.08.2018 14:54

Глинянська міська рада Золочівського району Львівської області повідомляє:

« Із 16 серпня 2018 року по 17 вересня  2018 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів  по детальному плану  території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (КВЦПЗ 14.01), а саме для будівництва сонячної електростанції «Глиняни-2» в м. Глиняни по вул. Львівська Золочівського району Львівської області.

06 вересня 2018 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

Місце проведення: у приміщенні  НВК «Мозаїка»  в м. Глиняни вул. Шевченка №36.

Початок заходу о 14:00 год.

Пропозиції можна подавати до 17 вересня  2018 року до секретаря виконкому Глинянської міської ради. Відповідальний  за організацію розгляду пропозицій — Паньків Я.Р. тел. 032 65 51791 .

Ознайомитися з детальними  планами територій можна в приміщенні Глинянської міської ради.»