Глинянська міська рада
Золочівський район, Львівська область

Громадські слухання

«З 10 серпня 2020 року до 10 вересня 2020 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  детального плану  території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд для реконструкції житлового будинку під кафе на вул. Мазепи Івана гетьмана, 29а у м. Глиняни Золочіського району Львівської області.

Розрахунковий термін реалізації ДТП – 15 років, втому числі І-ша черга   -5 років.

Замовником містобудівної документації є Глинянська міська рада, розробником – Золочівський районний відділ ОП «Львівське обласне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

14 вересня  2020 р. відбудеться  громадське слухання з обговорення детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд для реконструкції житлового будинку під кафе на вул. Мазепи Івана гетьмана, 29а у м. Глиняни Золочіського району Львівської області.

Місце проведення: у приміщенні  НВК «Мозаїка»  в м. Глиняни вул. Шевченка №36.

Початок заходу о 15:00 год.

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану можна подавати до 10.09.2020 р. до секретаря виконкому Глинянської міської ради. Відповідальний  за організацію розгляду пропозицій — Паньків Я.Р. тел. 032-65 51791.

Ознайомитися із проектом містобудівної документації можна в приміщенні Глинянської міської ради або на офіційному веб-сайті Глинянської міської ради        hlyniany-rada.gov.ua/