Громадські слухання

«З 10 серпня 2020 року до 10 вересня 2020 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  детального плану  території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд для реконструкції житлового будинку під кафе на вул. Мазепи Івана гетьмана, 29а у м. Глиняни Золочіського району Львівської області.

Розрахунковий термін реалізації ДТП – 15 років, втому числі І-ша черга   -5 років.

Замовником містобудівної документації є Глинянська міська рада, розробником – Золочівський районний відділ ОП «Львівське обласне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

14 вересня  2020 р. відбудеться  громадське слухання з обговорення детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд для реконструкції житлового будинку під кафе на вул. Мазепи Івана гетьмана, 29а у м. Глиняни Золочіського району Львівської області.

Місце проведення: у приміщенні  НВК «Мозаїка»  в м. Глиняни вул. Шевченка №36.

Початок заходу о 15:00 год.

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану можна подавати до 10.09.2020 р. до секретаря виконкому Глинянської міської ради. Відповідальний  за організацію розгляду пропозицій — Паньків Я.Р. тел. 032-65 51791.

Ознайомитися із проектом містобудівної документації можна в приміщенні Глинянської міської ради або на офіційному веб-сайті Глинянської міської ради        hlyniany-rada.gov.ua/