Шановні жителі Глинянської територіальної громади!

У зв`язку з триваючим процесом децентралізації в Україні та зміною системи фінансування закладів охорони здоров`я, приносимо свої вибачення за тимчасові незручності у роботі Глинянської міської лікарні.

На сьогоднішній день Глинянська міська лікарня очікує отримання ліцензії на медичну практику та контрактування з Національною службою здоров`я. Оскільки процес отримання ліцензії є затратним у часі просимо осіб з групи "ризику", а саме:

- дітей до 3-х років;

- вагітних жінок;

- осіб з хронічними захворюваннями;

- осіб похилого віку;

- осіб котрі потребують медичної допомоги, спостереження, стаціонарного лікування;

- інших осіб котрі відчувають потребу в медичній допомозі,

звернутися до сімейних лікарів найближче територіально розташованих закладів охорони здоров`я, для заключення декларації та уникнення в подальшому негативних наслідків.

З цією метою, для всіх бажаючих жителів громади організовано видачу медичних карток з понеділка по п`ятницю з 9-00 год. по 12-00 год. у приміщенні Глинянської міської лікарні.

З повагою, адміністрація Глинянської міської лікарні.