Шановні мешканці населених пунктів Глинянської ТГ

Розпорядженням міського голови Володимира Чорнописа від 07 квітня 2021 року № 108 затверджено мобільні групи для проведення позапланових перевірок, рейдів упродовж пожежонебезпечного періоду з метою посилення заходів самоврядного нагляду (контролю) та притягнення до відповідальності у встановленому порядку осіб, винних у спалюванні сухої рослинності та її залишків, відходів, порушення правил пожежної безпеки та законодавства про охорону навколишнього природного середовища на території Глинянської ТГ.

Адміністрація Глинянської ТГ закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного і пожежного законодавства.

Мобільні групи створені в кожному старостинському окрузі.

Закликаємо усіх небайдужих до стану навколишнього середовища громадян, якщо Ви стали свідком факту спалювання сухої рослинності та її залишків або відходів, а на місці вчинення порушення знаходиться особа яка вчинила дане правопорушення  - просимо повідомляти за вказаними номерами:

м. Глиняни, с. Женів:

Паньків Я.Р. – 0964581809  (Заступник міського голови)

Жарківський М.С.

Ярема В.М.

Когут Т.Б.

Словітський старостинський округ:

Лемішка О.С. – 0974496772  (Староста Словітського старостинського округу)

Сеник В.Р.

3аверчук Б.І.

Демський Н.В.

Цесців Н.П.

Довбецький Н.Р.

Підгайчиківський старостинський округ:

Клосовська О.Ф. – 0975470790  (Староста Підгайчиківського старостинського округу)

Яремчук М.М.

Цюра І.П.

Грем В.А.

Гнатів В.М.

Перегноївський старостинський округ:

Ониськів С.І. – 0680106191  (Староста Перегноївського старостинського округу)

Гвоздецький І.М.

Кухарик А.В.

Ковальчук А.Р.

Юхима Т.В.

Юхима В.Н.

Куровицький старостинський округ:

Маргітич І.А. – 0975985339  (Староста Куровицького старостинського округу)

Шпехт М.А.

Ворко І. І.

Бундза І.М.

Заставнянський старостинський округ:

Костів О. Б. – 0968030340  (Староста Заставнянського старостинського округу)

Балич М. М.

Петрів В. І.

Кінаш І.І,

Максимович П. І.

Сотник І.Б. – 0964255125  (Дільничний)

Неділько В.М. – 0985652786  (еколог)

Рекомендуємо ознайомитися з переліком даних, які має вказати особа здійснюючи усне звернення телефоном про вчинення правопорушення:

• ПІБ,
  • Адреса проживання,
  • Населений пункт, вулиця, тощо (конкретне місце в якому сталося правопорушення),
  • Короткий зміст правопорушення, кількість порушників,
  • Окрім цього одним із вагомих доказів буде також  фото-відео фіксація виявленого порушення.

Що загрожує порушникам:

спалювання сухої рослинності та її залишків

На  громадян    від  3060  до  6 120  гривень

На посадових осіб від  15 300  до  21 420 гривень

спалювання відходів:

На  громадян    від  340  до  1 360  гривень

На посадових осіб від  850  до  1 700 гривень

Cамовільний вивіз сміття, будівельних, виробничих, побутових, харчових відходів, траву, гілля, деревину, листя, суху рослинність у не відведені для цього місця, влаштовувати звалища:

На  громадян    від  340  до  1 360  гривень

На посадових осіб від  850  до  1 700 гривень