Знешкодження вибухонебезпечних предметів.

Дата: 24.05.2021 16:53

Піротехнічним підрозділом 2 Спеціального центру реагування ДСНС України та представниками Золочівського ГУ ДСНС України у Львівській області та Старостою с. Перегноїв 21 травня 2021 року  виконано заявку від 20 травня 2021 року щодо залучення піротехнічного підрозділу для проведення робіт з розмінування та знешкодження виявлених вибухонебезпечних предметів за адресою: с.Перегноїв Львівського району.

Під час виконання робіт:

1. Виявлено 1 од. (5 кг.) вибухонебезпечних предметів, у тому числі: 76мм артилерійський снаряд колишньої РА ІІ СВ, який відноситься до І категорії.
  2. Вилучення ВНП проведено 21 травня 2021 року.
  3. Вилучені ВНП у вищезазначеній кількості транспортовано 21 травня 2021 року та знищено на підривному майданчику поблизу с. Червоне Золочівського району.
  4. Випадків підриву, загибелі, поранень людей не допущено, ушкоджень заподіяних суб’єктам господарювання не завдано.