Прецедент з вилученням коштів на об’єкт «Будівництво каналізаційної мережі міста Глиняни» стався через депутатське звернення депутата обласної ради від політичної партії "За майбутнє" Анастасії Пляцок, яка своїми діями ввела в оману голову комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації, головуючу сесії Львівської обласної ради та депутатський корпус. Своє звернення мотивувала депутатка неправдивою інформацією про нібито невикористання нами коштів на даний об’єкт.

Насправді нами пророблена колосальна робота по реалізації проекту каналізування міста Глиняни. На даний час укладені договори з підрядниками, підписано договір про міжбюджетний трансфер від 05.05.2021р., в якому чітко вказано, що дія договору до 31.12.2021р. Зі сторони Глинянської міської ради всі умови договору виконуються. Цьогоріч на продовження робіт по каналізуванню з місцевого бюджету виділено 701,0 тис.грн., плануємо скерувати ще 200,0 тис.грн. Відповідно до протоколу №7 від 23.04.2021р. засідання бюджетної комісії.

На момент прийняття сесією Львівської обласної ради вищевказаного рішення, Глинянською міською радою вже проведено ряд робіт: згідно додаткової угоди № 4 до договору №1 від 28 травня 2021 року на суму 480 864,63 грн. були проведені роботи, згідно акту виконаних робіт №1-1 від 28.05.2021р. на суму 305 293,51 грн. та акту №1-2 від 28.05.2021р. на суму 175 571,12грн. та зареєстровано додаткову угоду №5 від 25 червня 2021 року на суму 2 500 501,38 грн. на 2021 рік. Роботи згідно додаткової угоди №5 від 25 червня 2021 року ведуться.

Виявляється, тепер можна проголосувати про виділення коштів, а згодом за бажанням когось з депутатів ці кошти відібрати і дати комусь іншому.  Відколи створена Глинянська громада, не припиняються атаки на неї з боку сил "За майбутнє". Пазли нарешті склалися: Проблеми з ліцензією для лікарні + конфлікт на гладкому місці з Народним домом + вилучення коштів на каналізування Глинян - такий основний перелік "допомоги" мешканцям Глинянської ТГ від "За майбутнє". Що далі? Якого ще підступу від них чекати? Не знаю. Але завдячуючи цим людям, зростає наша підтримка з боку мешканців громади. Люди розуміють, що нині сесія обласної ради забрала кошти не в якоїсь конкретної особи, гроші забрали у всіх, хто тут проживає.

На даний час розіслані звернення до депутатів обласної ради, проведено зустріч з головою обласної ради Іриною Гримак. Ми не здаємося і маємо намір добиватися свого. Шкода часу, бо можна було використати його для роботи, а не для боротьби за свої права.