Звіт апарату управління, керівників відділів, голови Глинянської територіальної громади

Дата: 23.07.2021 20:35

Сьогодні в приміщенні актового залу Глинянського ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулась планова зустріч апарату управління, керівників відділів, голови Глинянської територіальної громади з жителями громади.
  На зустрічі свої звіти представили: директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» -  Бабінська Мирослава Романівна, директор КЗ НВКПО «Мозаїка» - Рудницька Тетяна Сергіївна, адміністратор ЦНАП – Скибінська Ірина Степанівна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціальних послуг(захисту) – Колодій Мирослава Іванівна, начальник служби у справах дітей - Петрів Христина Тарасівна, в.о. директора КНП «Глинянська міська лікарня» - Антонишин Мар’яна Ярославівна, заступник міського голови – Паньків Ярослав Романович, начальник КП «Зодчий» - Ярема Василь Михайлович, начальник загального відділу – Гарасим’як Мирослава Зіновіївна, начальник відділу БОФЗ – Левицька Наталія Степанівна, начальник фінансового відділу – Рак Ігор Іванович, начальник віддіду архітектури та земельних ресурсів – Кончук Володимир Лук’янович, спеціаліст юрист – Пилипчук Мирослав Іванович, голова Глинянської міської територіальної громади – Чорнопис Володимир Васильович.
  Також на зустрічі був присутній та мав слово голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради – Квурт Володимир Леонідович.