Фото без опису

Сьогодні в м.Глиняни відбулась чергова планова зустріч голови Глинянської ТГ Володимира Чорнописа та голови Львівської районної ради Андрія Сулими, керівника Львівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф Андрія Васька, керівника Львівського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій України у Львівській області Олега Горохівського, начальника Львівського районного управління поліції №2 Головного управління Національної поліції у Львівській області Івана Малиша, начальника відділення поліції №2 ЛРУП №2 ГУНП у Львівській області м.Перемишляни Святослава Задерецького, в.о. керівника КНП “Глинянська міська лікарня” Мар’яни Антонишин, депутата Золочівської міської ради Василя Задорожного, депутата Глинянської ТГ Миколи Буткевича.

Фото без опису

Було розроблено стратегію та окреслено дорожню карту вирішення надзвичайно важливого питання — створення на території Глинянської територіальної громади Центру Безпеки. Планується на базі приміщення дитячого відділення впровадити життєво необхідний проект з розташування на нашій території мобільних служб ДСНС, національної поліції та служби швидкої медичної допомоги.