Вітання з днем народження 1-31 серпня 2021 року.

Дата: 01.08.2021 11:13

Глинянська міська рада щиро вітає з Днем народження начальника фінансового відділу - Рак Ігора Івановича, бухгалтера - Мельник Галину Романівну,  з ювілейним днем народження водія - Адамів Романа Павловича, завідувача НД с.Якторів - Сеник Руслану Олегівну, еколога - Неділько Володимира Михайловича, завідувача бібліотеки с. Куровичі - Писко Олександру Андріївну, з ювілейним днем народження головного бухгалтера КЗ «НВКПО «МОЗАЇКА» - Оберську Ірину Орестівну, начальника відділу архітектури та земельних ресурсів - Кончук Володимира Лук’яновича, сторожа - Фостяк Марію Євгенівну. А також вітає депутатів Глинянської міської ради - Грем Володимира Андрійовича та Лемішку Володимира Ігоровича.

Бажаємо міцного здоров'я, успіху, добробуту, добра, радості, любові, щастя, хорошого настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло й затишок завжди панують у вашому домі, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду. Хай Матір Божа вас охороняє і  Господь вам з неба добро посилає.