Вітання з днем народження 1-30 вересня 2021 року.

Дата: 01.09.2021 10:37

Глинянська міська рада щиро вітає з Днем народження Глинянського міського голову – Чорнописа Володимира Васильовича, спеціаліста  ІІ категорії - Ковальську Галину Романівну, з ювілейним днем народження реєсторатора - Кіріченка Віталія Васильовича,  з ювілейним днем народження коменданта - Жарківського Михайла Степановича, реєстратора -  Марушко Анастасію Петрівну, а також старосту Куровицького округу - Маргітича Івана Адамовича.

Бажаємо міцного здоров'я, нехай кожен Ваш день буде сповнений радістю, посмішками та чудовими емоціями! Гарного настрою, натхнення, наснаги, творчих злетів, потужних звершень, добробуту, оптимізму і миру! Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання! Нехай тепло й затишок завжди панують у вашому домі, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду. Хай Матір Божа вас охороняє і  Господь вам з неба добро посилає.