Благоустрій та екологічна складова Глинянської територіальної громади

Дата: 05.10.2021 18:00

Керівництвом Глинянської територіальної громади ведеться постійна робота щодо покращення надання жителям нашої громади послуг  з вивезення твердих побутових відходів. Як і було раніше повідомлено головою територіальної громади Володимиром Чорнописом  на території наших сіл та міста Глиняни поступово будуть рекультивовані та закриті всі стихійні звалища , припинеться будь яке самостійне розміщення твердих побутових відходів.

Сьогодні відбулася чергова зустріч голови територіальної громади В.В. Чорнописа , першого заступника  А.В.Леськіва та спеціаліста-еколога  громади В.М.Неділька з представниками  ТзОВ «Спецавтотранс-Львів» директором Остапом Годунько  менеджером Андрієм Огоновським .

Обговорено ряд питань , які турбували жителів громади :

• вивезення твердих побутових відходів;

• розміщення ємкостей для їх збирання ;

• ціноутворення за дані послуги;

• ухиляння жителів від укладання угод за надання цих послуг  ;

Зустріч була корисною, в майбутньому відходи будуть розміщатися на санкціонованих сміттєзвалищах , кожне домогосподарство буде забезпечене безоплатним баком для сміття.

Без угод кожне розміщення твердих побутових відходів заборонено , стихійні звалища буде ліквідовано, вартість послуги дещо зросте.