Як відмітив міський голова Глинянської ТГ Володимир Чорнопис , продовжуються роботи щодо відновлення повноцінної роботи медичної галузі нашої громади.

Завершено роботи  по водопостачанню до приміщень КНП «Глинянська міська лікарня»

Отримано черговий позитивний результат у відповідності до підписаного меморандуму про взаєморозуміння , наміри та співпрацю для розвитку Глинянської ТГ.

Спільними зусиллями Фонду розвитку Глинян, Глинянської міської ради та лікарні Митрополита А.Шептицькогом.Львів, проведено передачу вкрай необхідного медичного (стоматологічного, УЗД) обладнання та меблів для КНП «Глинянська міська лікарня» та амбулаторії сімейного типу с.Куровичі.