Болюче питання поводження та розміщення ТПВ стоїть на території Глинянської ТГ.

Незважаючи на затверджені правила благоустрою та врегулювання питання централізованого вивезення твердих побутових відходів на території громади, жителі стараються уникнути заключення угод за дану послугу. Наслідком дій несвідомих людей є поява нових стихійних звалищ та витрачені кошти бюджету.

Цього тижня проведено рекультивацію стихійних звалищ на території громади. Взявши до уваги невдоволення жителів надаванням послуги з вивезення ТПВ, виконавчим комітетом прийнято рішення щодо залучення іншого надавача цих послуг на території Глинянської ТГ та створення комісії з відбору виконавця цих робіт, відмітив голова ТГ Володимир Чорнопис.

Глиняни, Словіта, Куровичі, Розворяни,Підгайчики, Якторів, Кривичі та Великий Полюхів