Вітання з днем народження 1-31 грудня 2021 року.

Дата: 01.12.2021 08:47

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження головного спеціаліста фінансового відділу Колтун Андрія Володимировича, з днем народження бухгалтерів централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціальних послуг (захисту) - Заверчук Уляну Петрівну та Шульгу Мар’яну Володимирівну,  старосту Підгайчиківського округу – Клосовську Олену Федорівну, начальника центру надання адміністративних послуг – Михальчук Оксану Ігорівну, з ювілейним днем народження депутатів Глинянської міської ради - Буткевича Миколу Федоровича та Шпехт Михайла Адольфовича, а також з днем народження директора КЗ «НВКПО «МОЗІЇКА» - Рудницьку Тетяну Сергіївну.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай усе гарне, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Сімейного затишку, злагоди і добробуту у ваших родинах.  Хай Матір Божа вас охороняє і  Господь вам з неба добро посилає!