Фото без опису

31.01.2022 проведено робочу виїздну нараду та проведено об'їзд захисних споруд цивільного захисту з визначенням заходів для проведення в готовність захисних споруд глинянської міської ради.

Голова комісії: Паньків Ярослав Романович - заступник міського голови з питань                                                                               діяльності виконавчих органів

Члени комісії:  Ярема В.М. - начальник комунального підприємства "Зодчий"

Сирватка А.О. - головний спеціаліст відділу архітектури та                                                                    земельних ресурсів

Бодай Н.М. - провідний спеціаліст загального відділу

Миколайчук В.П. - контролер КП "Зодчий"

Ховдій Володимир Миколайович - провідний фахівець відділу ЦЗ                                                                                     Львівського РУ ГУ ДСНС                                                                                                України у Львівській області.