Глинянська міська рада щиро вітає з ювілейним днем народження директорку КЗ "Центр надання соціальних послуг" Бабінську Мирославу Романівну, з днем народження начальницю відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціальних послуг (захисту) Колодій Мирославу Іванівну, з днем народження керівницю хору с.Куровичі Стадник Оксану Василівну, з днем народження начальника КП "Зодчий" Ярему Василя Михайловича, з днем народження культорганізатора в с.Туркотин, завідувачку бібліотеки Олексів Наталію Володимирівну, з днем народження завідувачку НД с.Заставне, бібліотекарку Грущак Оксану Олександрівну,з ювілейним днем народження завідувачку бібліотеки, культорганізаторку с.Солова Романів Марію Вікторівну, з днем народження адміністраторку ЦНАП Грибанову Наталію Петрівну. А також вітає з днем народження депутата Глинянської міської ради - Галько Павла Богдановича.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай усе гарне, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Сімейного затишку, злагоди і добробуту у ваших родинах.  Хай Матір Божа вас охороняє і  Господь вам з неба добро посилає!