Офіційне повідомлення СБУ щодо заборони використання БПЛА??

На території Львівської області надалі продовжують фіксувати випадки незаконного запуску безпілотних літальних апаратів.

Служба безпеки України попереджає про ЗАБОРОНУ проведення польотів БПЛА та легких літаків над м. Львів та Львівською областю.

Запуск БПЛА та легких літаків проводяться виключно з погодження Служби безпеки України у Львівській області.

Всі не дозволені польоти безпілотних літальних апаратів будуть вважатись шпигунством та диверсійною роботою на користь ворога з усіма витікаючими наслідками.

Вимоги пункту 4 розділу ІІ Правил використання повітряного простору, а саме – «польоти безпілотних повітряних суден масою до 20 кг включно виконуються без подання заявок та отримання дозволів на використання повітряного простору» - під час воєнного стану не діють.

За порушення вказаних вимог зловмисників буде притягнено до відповідальності за ст. 109, ст. 110, ст. 111, ст. 112, ст. 113, ст. 114 Кримінального кодексу України.