На території Глинянської МТГ розпочато щорічний місячник озеленення, прибирання та благоустрою, який триватиме до кінця квітня.

Метою є поліпшення стану довкілля, благоустрою населених пунктів громади, очищення водних об'єктів, упорядкування сміттєзвалищ, покращення естетичного вигляду прибудинкових територій та місць відпочинку.

"Цьогоріч ми маємо багато викликів, з якими ми обов'язково справимось, тільки в порозумінні, підтримці один одного, вірі, що ми українці, сильна нація - відбудуємо все зруйноване агресором та докладемо максимум зусиль для розквіту нашої української землі. Колектив Глинянської міської ради активно включається в роботу; просимо доєднуватись місцевих жителів та керівників всіх форм власності до впорядкування своїх прибудинкових територій." - відмітив голова Глинянської міської територіальної громади Володимир Чорнопис.

Все буде Україна!!!

Слава ЗСУ!!!