Шановні жителі Глинянської територіальної громади, незважаючи на те, що видано розпорядження голови тергромади щодо заборони торгівлі алкогольними напоями, крім слабоалкогольних, на наших територіях продовжують торгувати самогоном та іншими алкогольними напоями.

В час, коли наш легальний бізнес щоденно підтримує Збройні Сили України, сплачуючи податки та роблячи добровільні внески для нашої перемоги над агресором, деякі особи вчиняють дії, які можна вважати як підрив пильності, боєздатності та підтримку агресора - це диверсанти, в яких немає в серці України.

Давайте допоможемо нашим правоохоронним органам навести порядок зі зрадниками України.

Українська нація - твереза нація.

Інформацію щодо випадків нелегальної торгівлі алкоголем просимо подавати на телефон гарячої лінії міської ради 096-20-81-469.

Слава Україні!!!

Слава нації!!!