Вищі військові навчальні заклади Міністерства оборони України запрошують на навчання.

Для тих, хто вирішив пов’язати своє життя з військовою кар’єрою та офіцерським званням, пропонується цілий перелік вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ), в яких можливо отримати додатково до військової ще й цивільну спеціальність. Перевагою вищих військових навчальних закладів сьогодні лишається те, що навчання проводиться за найвищими державними стандартами, БЕЗКОШТОВНО!

На військову службу на посади курсантів до ВВНЗ, підрозділів приймаються громадяни України за власним бажанням (як юнаки так і дівчата), які закінчили загальноосвітні навчальні заклади, склали вступні іспити ЗНО, а також придатні до військової служби за станом здоров’я і віком: цивільна молодь віком від 17 до 30 років, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання; військовослужбовці та військовозобов’язані віком від 18 до 30 років, які не мають військових звань офіцерського складу. Держава надає сьогодні можливість не тільки отримати професію, військову спеціальність, але й працевлаштовує без зайвого клопоту.

Особи, які виявили бажання вступити до ВВНЗ або військового коледжу, повинні звернутися до четвертого відділу районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (адреса: вул. Галицька, 26а, м. Перемишляни), не пізніше 15 червня 2022р. 

Перелік ВНЗ:

  1. Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. 
  2. Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 
  3. Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова. 
  4. ВЮФ Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. 
  5. КВП Національного авіаційного університету. 
  6. КВП Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

Більше інформації можна отримати у головного спеціаліста 4-го відділу Львівського РТЦКтаСП Павлюк Ольги Михайлівни. Тел. +38 097 038 0041.


Фото без опису