Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження Рака Ігоря Івановича - начальника фінансового відділу, Мельник Галину Романівну -бухгалтера відділу ОКМСОЗСП(З), Адаміва Романа Павловича - водія, Фостяк Марію Євгенівну - сторожа, Сирватку Андрія Орестовича - головного спеціаліста відділу архітектури і земельних ресурсів, Сеник Руслану Олегівну - завідувача НД с.Якторів, Писко Олександру Андріївну - завідувача бібліотеки с. Куровичі, Оберську Ірину Орестівну - головного бухгалтера КЗ «НВКПО «МОЗІЇКА», Кончука Володимира Лук’яновича - начальника відділу архітектури та земельних ресурсів та Грема Володимира Андрійовича і Лемішку Володимира Ігоровича - депутатів Глинянської міської ради.

В цей нелегкий час бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай усе гарне, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Сімейного затишку, злагоди і добробуту у ваших родинах.  Хай Матір Божа вас охороняє і  Господь вам з неба мир і добро посилає!