За сприянням керівництва Глинянської міської ради, о. Андрія Лукачика, в нашій громаді налагоджено співпрацю з Чеською гуманітарною організацією «Людина в біді»/ “PEOPLE IN NEED” (PIN). Одразу після початку російського вторгнення, завдяки фінансовій допомозі донорів та досвіду роботи у надзвичайних ситуаціях, PIN оперативно масштабував свою діяльність на 23 області України. Для підтримки внутрішньо переміщених осіб, що централізовано проживають у нас в громаді, від гуманітарної організації PIN отримано побутову техніку, ліжка, набори посуду, засоби гігієни. Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глинянської міської ради щиро дякує пані Єлизаветі, пану Олександру за доставлену вагому матеріальну підтримку людям, що змушені були через війну покинути свої домівки.