"Для проведення будь-яких елементарних робіт вкрай необхідне забезпечення КП "Зодчий" інструментом та спецтехнікою." - постійно наголошує на цьому голова громади Володимир Чорнопис. За невеликий час утворення нашої громади, нам вдалось значно покращити забезпечення працівників механічним, електричним та іншим інструментом, що дозволяє працівникам краще виконувати поставлені завдання.

На завершення 2022 року ми придбали трактор та навісне обладнання (комунальний відвал, піскорозкидач, мульчер-косарка на загальну суму 1 240 тис. грн.), і рухаємось в правильному напрямку. Просимо жителів громади з розумінням ставитись до загально прийнятих правил благоустрою.

"Кожен житель громади вимагаючи надання послуг повинен розуміти, що має ще обов'язок." - відмітив директор КП "Зодчий" Василь Ярема