Наближаються новорічні свята. Вже традиційно, одним із атрибутів святкування зимових свят в Україні є новорічна ялинка. З метою недопущення вирубування хвойних дерев та незаконного продажу новорічних ялинок у передноворічний період, на виконання вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», розпорядження Львівської обласної військової адміністрації від 05.12.2022 № 674/0/5-22 «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2023 року» попереджаємо: - керівників лісогосподарських підприємств, лісокористувачів, ринків, інших торговельних майданчиків, власників хвойних розплідників, організаторів проведення ярмарок  про дотримання вимог природоохоронного законодавства та вжиття відповідних заходів реагування щодо попередження незаконних дій під час реалізації ялинок; - керівників ринків про дотримання вимог природоохоронного законодавства та вжиття відповідних заходів реагування щодо попередження незаконних дій під час реалізації новорічних ялинок та виробів із гілок ялини. Крім цього, звертаємося до громадян з проханням бути обачними та розсудливими в питаннях придбання новорічних ялинок і в жодному разі не порушувати закон. Наближаються новорічні свята. Вже традиційно, одним із атрибутів святкування зимових свят в Україні є новорічна ялинка. З метою недопущення вирубування хвойних дерев та незаконного продажу новорічних ялинок у передноворічний період, на виконання вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», розпорядження Львівської обласної військової адміністрації від 05.12.2022 № 674/0/5-22 «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2023 року» попереджаємо: - керівників лісогосподарських підприємств, лісокористувачів, ринків, інших торговельних майданчиків, власників хвойних розплідників, організаторів проведення ярмарок  про дотримання вимог природоохоронного законодавства та вжиття відповідних заходів реагування щодо попередження незаконних дій під час реалізації ялинок; - керівників ринків про дотримання вимог природоохоронного законодавства та вжиття відповідних заходів реагування щодо попередження незаконних дій під час реалізації новорічних ялинок та виробів із гілок ялини. Крім цього, звертаємося до громадян з проханням бути обачними та розсудливими в питаннях придбання новорічних ялинок і в жодному разі не порушувати закон.