В Глинянську міську раду надходять багато звернень від активних мешканців міста щодо прибирання тієї чи іншої території міста, зрізання дерев.

Дійсно, територія не в найкращому стані, роками занедбана. І виправлення ситуації не тільки справа керівництва громади, але й людей, які проживають на цій території. Тільки спільно можна досягти покращення ситуації з благоустроєм, і правила благоустрою, поводження з твердими побутовими відходами затверджені не тільки для КП "Зодчий", але й для мешканців, які їх вперто ігнорують.

Апаратом управління 2 березня було проведено толоку з впорядкування площі біля млина по вулиці Львівській в місті Глиняни, хоч толокою це назвати важко. Явка бажаючих зробити своє місто гарнішим виявилась мізерною. Дякуємо тим чотирьом жителям, які активно попрацювали з адміністрацією в цей день.

"Заходи з благоустрою буде продовжено." - відмітив голова громади Володимир ЧОРНОПИС.