"Зараз ми знаходимось в підвальному приміщенні Глинянської музичної школи. Підвали були занедбані, та колективом музичної школи були приведені до належного стану та під час повітряної тривоги можуть використовуватись як тимчасове укриття.

На даний час Відділом освіти, культури, молоді та спорту при підтримці Глинянської міської ради ведуться роботи по заміні системи опалення (примітка - раніше використовувалось пічне опалення), щоб діти могли займатись в теплих затишних навчальних кабінетах. На дані роботи з бюджету виділено 2 млн 274 тис. гривень.

Роботи наближаються до завершення. Сподіваємось, що це суттєво змінить умови навчання і праці для учнів та викладачів, покращить стан всіх приміщень музичної школи." - голова громади Володимир ЧОРНОПИС