Хочеться поділитись черговим досягненням нашої громади.

Важко нам даються проекти і роботи, які вкрай важливі для життєдіяльності нашої громади. Не винятком стало і наше втілення в життя проекту для Куровицької амбулаторії моно-практики. Роботи підходять до завершення, хоч і зі складнощами, але вже найближчим часом планується відкриття.

Все списувати на війну — це не правильно, і коли блокують платежі і, попри численні клопотання, нас не чують — сумно.

“Невже медичні заклади не відносяться до критичної інфраструктури?

Отже я, перш за все, вдячний всім, хто долучилися і не дозволили зупинити роботи.

Дякую в.о. директора КНП “Глинянська міська лікарня” Мар’яні Антонишин, завамбулаторією сімейної медицини Ірині Ковальській, персоналу Куровицької амбулаторії за терпіння і витримку, надання медичних послуг жителям понад 10 сіл в умовах, які склались. Дякую жителям за порозуміння.

Ми і надалі будемо працювати і все в нашій громаді буде добре. Підтвердженням цього є відремонтовані приміщення, дах, вікна, які не бачили ремонту понад 50 років.

З Богом до нових починань” — відмітив голова громади Володимир ЧОРНОПИС.

Таким приміщення було.

А так стало!!!.