Благоустрій та впорядкування території є також справою кожного жителя нашої громади.

Одним із об'єктів благоустрою є кладовища, які є на території кожного населеного пункту. Залишається лише подякувати жителям старостинських округів, що не доводять їх до занедбаного стану. Постійні толоки та праця старостів дають свій результат.

Постараємось виправити ситуацію і на кладовищі м. Глиняни. Під керівництвом директора КП "Зодчий" Михайла Балича та за підтримки технікою керівника ПП "Західний Буг" Євгена Жмура, розпочато роботи з утилізації відходів, які накопичувались не один рік.

"Будемо вдячні жителям м.Глиняни та інших населених пунктів Глинянської ТГ за дотримання правил благоустрою, допомогу в підтримці порядку на території таких важливих об'єктів." - відмітив голова громади Володимир Чорнопис.