На розглад чергового засідання виконкому, яке відбулось 29 березня 2023 року, було винесено такі питання:

1. Про проведення місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану в населених пунктах територіальної громади в 2023 році.
2. Про затвердження Положення про порядок призначення та реєстрації помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки.
3. Про утворення постійно діючої комісії з виявлення,обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.
4. Про затвердження акту обстеження зелених насаджень.
5. Про присвоєння адреси житловому будинку в м.Глиняни.
6. Про затвердження актів обстеження матеріально побутових умов.

В чергове головою громади Володимиром Чорнописом звернено увагу, щодо мереж вуличного освітлення, також обговорено зі старостами та директором КП "Зодчий" Михайлом Баличем питання демонтажу пам'ятників комуністичного режиму.

Внесено пропозицію голови ТГ щодо проведення тенісного турніру присвяченого пам'яті українського політичного діяча та виконавця атентату проти секретаря Консульства СРСР у Львові - Миколи Лемика між школярами наших навчальних закладів.