КП "Зодчий" проводить планові роботи, пробуємо частково покращити стан дороги в м. Глиняни. Цей відрізок вулиці Шевченка вже давно потребує капітального ремонту. Протягом двох років робимо звернення у всі інстанції щодо співфінансування на виконання цих важливих для нашої громади робіт.

"Дякуємо працівникам комунального підприємства та Михайлу Жарківському, Богдану Новаку за виконання робіт механічним транспортом, щебінь використовуємо за призначенням." - відмітив директор КП "Зодчий" Михайло Балич.

"Маємо надію, що таки отримаємо від ОВА сприяння та підтримку у відновленні даного відрізку шляху. Документація на дані роботи Глинянською міською радою виготовлена." - відмітив голова громади Володимир Чорнопис.