Тільки разом, забувши про відчай, втому, розуміючи, в яких важких умовах війни, боронячи нашу землю від московського окупанта, перебувають наші військові, ми можемо здолати ворога.

Черговий маленький внесок в нашу очікувану перемогу нод московією зробили працівники Глинянської міської ради.

У відповідності до клопотання однієї з військових частин, колективом міської ради проведено збір власних коштів в сумі 16 500 грн. та передано для військових, які виконують бойові завдання на Бахмутському напрямку, арт.розвідка. Також передано бронежилети, медичні аптечки, взуття, турникети, продукти харчування нашому військовослужбовцю на Запорізький напрямок.

"Дякуємо за невтомну працю нашим волонтерам Мирославі Бабінській, Лесі Чучман, всім, хто продовжує боротьбу." - відмітив голова Глинянської ТГ Володимир ЧОРНОПИС.