Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення та Українська молодіжна правнича асамблея повідомляє про проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приуроченого до Дня Незалежності України.

До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 4 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу. Конкурс проводиться за двома категоріями – малюнок та фотографія. Авторами конкурсних робіт можуть були виключно учасники конкурсу. У категорії «Малюнок» індивідуальна конкурсна робота на обрану тематику подається у одній з чотирьох вікових номінацій, у категорії «Фотографія» конкурсна робота може бути як індивідуальною, так і колективною. Учасник конкурсу та його представник гарантують, що конкурсні роботи є автентичними, раніше не брали участі в інших конкурсах, не порушують авторські права інших осіб.

Прийом конкурсних робіт триває з 01 серпня до 24 серпня 2023 року включно.

ДОВІДКОВО ПРО КОНКУРС.

Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України, проводиться з вже втретє. У 2020 та 2021 роках Конкурс зібрав 17 102 роботи від 9 596 учасників. Роботи надходили зі всіх куточків України та багатьох інших країн. Малюнок однієї з переможниць конкурсу 2021 року став макетом для поштової марки «Українська мрія», випущеної Укрпоштою у 2022 році. У минулі роки проведення Конкурсу підтримували: Радниця-Уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації, Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство юстиції України, Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерство закордонних справ України, Національна соціальна сервісна служба України, Український державний центр позашкільної освіти, Київська міська рада, Державне підприємство «Центр захисту інформаційного простору України», Асоціація благодійників України та інші. Переможців обирали видатні політики, громадські діячі та художники. В перший рік головою журі став Перший Президент України КРАВЧУК Леонід Макарович, другий – Радниця-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації ГЕРАСИМЧУК Дар’я.

Фото без опису