Сьогодні Глинянська територіальна громада в приміщенні Глинянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів мала можливість приймати в гостях відомого поета-пісняра, нашого земляка Богдана Стельмаха. Людина, яка пронесла крізь життя велику любов до України та володіє палітрою і багатством українського слова.

      Зустріч відбулася в рамках діалогу, в родинному колі творчих колективів громади та розпочалася виконанням пісні "Мамина світлиця" у виконанні Заставненського ЗЗСО І-ІІІ ст. 

          Також прозвучали такі пісні як: 

"Колискова", "Запроси мене у сни свої" (солістка Неля Мельник), "Колиска вітру" (солістка О. Гембара, Словітський ЗЗСО І-ІІІ ст.), "Розпитаю про любов" (Перегноївський ЗЗСО І-ІІ ст.), "Пшеничне перевесло" (Куровицький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.М. Лемика), "Калино, калино" (Підгайчиківський ЗЗСО І-ІІ ст.), "Збирались хлопці в далеку дорогу" (Глинянський ЗЗСО І-ІІІ ст.), "Перший сніг" та "Многая літа" (Глинянська музична школа)

       Вітальні слова також прозвучали від голови Глинянської ТГ Володимира Чорнописа, начальника відділу освіти Мирослави Колодій та директора Глинянського ЗЗСО І-ІІІ ст. Тараса Когута.