Відбулася чергова сесія Глинянської міської територіальної громади.

Ухвалено бюджет на 2024 рік.

Основні показники бюджету

Обсяг доходів загального і спеціального фондів бюджету міської територіальної

громади, без урахування міжбюджетних трансфертів, прогнозується на рівні

58087,2тис.грн, у т.ч. загального фонду – 56122,9 тис. грн, спеціального фонду –

1964,3 тис. гривень.

Основним бюджетоутворюючим джерелом доходів загального фонду бюджету

Глинянської міської територіальної громади є податок та збір на доходи фізичних осіб, який займає 54,2%обсягу надходжень (без урахування міжбюджетних трансфертів) до загального фонду. Розрахункова сума податку на 2024 рік – 30442,4тис.гривень.

Обсяг міжбюджетних трансфертів в загальному фонді бюджету міської

територіальної громади становить 36947,1тис.грн. в тому числі:

- освітня субвенція з державного бюджету -31215,6тис.грн;

- базова дотація з державного бюджету - 5731,5тис.гривень.

Видатки бюджету Глинянської міської територіальної громади на 2024 рік

передбачаються в сумі 95034,3тис.грн, у тому числі загальний фонд –

92070,0 тис.грн, спеціальний – 2964,3  тис. гривень.

На реалізацію у 2024 році 12місцевих програм передбачено  11607,0 тис. гривень.

Збільшено доплату військовим родинам загиблих воїнів, військовим, які зазнали поранень в зоні бойових дій.

Продовжуємо пільгове харчування дітей як в дошкільних, так і в шкільних закладах освіти.

Затверджено структури та умови праці працівників міської ради, лікарні, КП «Зодчий», відділів та установ міської ради.

Затверджено програму бюджету підтримки ЗСУ, ТРО та ряд соціально важливих програм.

Заслухано керівника  КП «Зодчий»  Михайла Балича щодо роботи комунального підприємства та введення в експлуатацію першої черги системи каналізування.

Критичною залишається ситуація з дотриманням жителями громади правил благоустрою та поводження з твердими побутовими відходами.

Понад 50% жителів громади ухиляються від сплати за надання цієї послуги, що завдає значних збитків  КП «Зодчий», постійного до фінансування з бюджету громади. Лише цього річ локація стихійних звалищ коштувала бюджету до 120 тис. грн., а ці кошти можна було б використати для придбання сміттєвих баків.

Депутатським корпусом прийнято рішення, якщо ситуація не буде змінюватися, ми вимушені оголосити тендер на надання цієї послуги іншою організацією, наслідком цього буде збільшення оплати за дану послугу.

Прийнято рішення для покращення перевезень в напрямку Глиняни – Перегноїв – Словіта – Якторів, дозволити КП «Зодчий» проводити нерегулярні перевезення . На ці потреби буде передбачено до фінансування з місцевого бюджету.

Розглянуто ряд звернень жителів нашої громади та депутатів.

Скеровано лист клопотання до керівництва мережі аптек « Пігулка» щодо надання послуг з придбання жителями м. Глиняни та навколишніх сіл доступних ліків.

Звернення щодо заборони антиукраїнських політичних сил та партій.

Першочерговими та пріоритетними завданнями цього річ визнано продовження підтримки та забезпечення ЗСУ та ТРО всім необхідним у відповідності до прийнятої програми та листів клопотань з військових частин, де проходять службу призвані в більшості з території нашої громади.

Підтримка обєктів інфраструктури, ремонти шкіл, Будинків культури, лікарня та соціальної сфери при можливості та до фінансуванні з обласного бюджету, ремонт доріг комунальної власності.

Виконання програми соціальної підтримки вразливих верств населення.

Дякуємо депутатському корпусу за активну роботу та прийняття життєво необхідних рішень.