Фото без описуФото без опису

Завершено роботи по «Будівництву каналізаційної мережі м. Глиняни» першої черги очисних споруд. В період з 2020 по 2024 роки на даний обєкт повернуто оплату (борг) за 2018 рік в сумі 486 304 грн. Також профінансовано з бюджету Глинянської міської ради 2 475 537 грн.

Вчора, 19.03.2024 року відбулася чергова зустріч голови Глинянської ТГ Володимира Чорнописа , першого заступника Андрія Леськіва, директора КП «Зодчий» Михайла Балича з представниками корпорації «Енергоресурс-Інвест»: президентом Іваном Опанасовичем Ніроновичем, заступником президента Назаром Ніроновичем, начальником технічного відділу Василем Насадюком, директором «Енергоресурс» Романом Олехою.

Учасниками зустрічі проведено огляд очисних споруд. Наступним кроком стане створення комісії щодо приймання обєкту будівництва в експлуатацію, визначення готовності до пуску.

Маємо надію, що очисні споруди готові до повноцінної роботи.