Фото без опису

⚡Однією з цілей Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» є підтримка органів місцевого самоврядування у виконанні їхніх повноважень та обов’язків, передбачених реформою децентралізації.

✅6 квітня 2024 р. громадською організацією «Інститут Громадської Експертизи» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», відбулося офлайн навчання обміну практиками та досвідом щодо належного виконання процедур регуляторної політики у колі фахівців органів місцевого самоврядування. Участь в оф лайн навчанні взяла начальниця відділу інвестицій та економіки Мар’яна ШУЛЬГА та отримала СЕРТИФІКАТ.

USAID «ГОВЕРЛА» - Оф лайн навчання в рамках Проєкту «Незалежне регуляторне середовище для сталого місцевого економічного розвитку» («ГОВЕРЛА») – місце де реально здобути великий багаж знань та почути не тільки теорію, а й неймовірний життєвий досвід експертів» підмітила Мар’яна ШУЛЬГА.

Разом до перемоги!!!