Відбувся «Регіональний зїзд територіальних громад  Львівщини 2024» .

Глинянську територіальну громаду представляв голова Володимир Чорнопис.

Організаторами з’їзду виступило Львівське регіональне відділення Всеукраїнської Асоціація об’єднаних територіальних громад на чолі з Василем Ковалем.

Піднято багато вагомих питань щодо діяльності і функціонування ОМС в час військової агресії РФ.

Гостро стояло питання  допомоги місцевими громадами ЗСУ та прийняття закону та внесення змін в бюджетне законодавство щодо можливості закупівлі місцевими бюджетами необхідного обладнання.

Обговорювалось питання щодо укриттів в школах, можливості місцевих бюджетів щодо фінансування та спів фінансування на відновлення  тимчасових укриттів.

Точилась дискусія про заборони онлайн навчання в школах, де укриття розташовані на першому поверсі , щодо реорганізації місцевих шкіл та недоцільності спорудження укриттів біля таких шкіл, б’єднання їх з більшими навчальними закладами.

З вітальним словом виступили:

Максим КОЗИЦЬКИЙ - начальник Львівської обласної військової адміністрації;

Юрій ХОЛОД – в.о. голови Львівської обласної ради.

В дискусії приймали участь:

Галина ВАСИЛЬЧЕНКО – народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики;

Олексій РІЗНИК - заслужений юрист України, депутат Львівської міської ради;

Микола НИКИТЮК – в. о. начальника Головного управління ДПС у Львівській області;

Роман КРОЛЯК - Керівник Західного офісу Держаудитслужби України;

Василь КОВАЛЬ – член правління Всеукраїнської Асоціації ОТГ, голова Львівського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації ОТГ, голова платформи «Місцеві бюджети та фінанси» Всеукраїнської Асоціації ОТГ, голова Підберізцівської сільської ради;

Тимур ТКАЧЕНКО - заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України;

Олександр ШЛЯХОВСЬКИЙ – начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області;

Юрій КАГІТІН – начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області;

Денис СОХАЦЬКИЙ – начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).