КП «Зодчий» оновлює свою технічну базу.

Це оновлення надасть можливість власного реагування на виклики різного непередбачуваного характеру.

Для КП «Зодчий» Глинянської міської ради закуплено асенізаційне обладнання.

Асенізатор – це не лише машина, а важлива частина інфраструктури, призначена для вивезення та перевезення різних відходів. Допомагає утримувати належний рівень санітарних та гігієнічних норм в місцевостях.

Придбання цього транспортного засобу - чергове підтвердження виконання взятого нами напрямку щодо побудови нового, ефективного в роботі забезпечення для виконання робіт різної складності комунального підприємства.

КП «Зодчий» під керівництвом Михайла Балича  при всебічній підтримці керівництва міської ради крок за кроком виходять на новий рівень щодо роботи, матеріально технічного забезпечення та виконання завдань з благоустрою на території громади.