«Допомога ЗСУ триває!

Глинянська територіальна громада продовжує активно допомагати українським захисникам, яким ми безмежно завдячуємо за можливість жити і працювати на рідній українській землі.

З б’юджету громади для однієї із штурмових брегад скеровано чергову субвенцію в сумі 100 тис грн..

Також на фронт для виконання бойових завдань в цю бригаду поїдуть придбані Глинянською міською радою  три квадрокоптери Mavic DJI 3 вартістю 194 607 грн.

Дякуємо платникам податків за вчасні надходження до б’юджету та депутатському корпусу за правильні рішення, що дозволяє нам системно допомагати військовим.

Це ще один маленький внесок нашої громади в перемогу над рашистами», - відмітив голова територіальної громади Володимир Чорнопис.