Глинянська територіальна громада продовжує допомагати українським захисникам.

Зі слів міського голови Володимира Чорнописа на нашу адресу продовжують надходити листи клопотання  про потреби від наших захисників.

Військові сьогодні потребують передусім сучасної техніки, зокрема різних моделей дронів  і багато іншого обладнання, яким , в міру своїх можливостей, стараються забезпечувати і забезпечували досі волонтери, так і територіальні громади з власних бюджетів. І будуть це робити до перемоги над ворогом.

З бюджету Глинянської міської ради проведено чергову закупівлю у відповідності до листа клопотання. Для однієї з аеромобільних бригад закуплено обладнання на суму 316 860 грн, а саме Ретранслятор Motorola SLR8000 Set VHF 146-174 МГц 100 Вт 64 канали + дуплексер + комплект антен 1 комплект на суму 275360,00 грн; Щогла телескопічна 12 м 2 шт на суму 41500,00 грн.

Разом до перемоги! Нехай Господь Бог та наша невелика підтримка допоможе зберегти життя наших Героїв захисників.

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!