Фото без описуФото без опису

І знову сумна звістка сколихнула нашу громаду.

 19 червня назавжди залишиться скорботним для жителів с.Заставне та Глинянської  територіальної  громади загалом. Львів попрощався з  військовослужбовцем Андрієм Пилипишиним, який захищав Україну від російських окупантів.

Андрій Пилипишин був випускником Заставненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Навчався у Ліцеї №70 Львівської міської ради. Після завершення навчання працював на пекарні у Львові. У вільний час захоплювався співом та рибальством, впродовж усього свого життя мріяв працювати у правоохоронний органах. За словами родини, був надзвичайно веселою та позитивною людиною, обожнював жартувати.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від російських окупантів.

Виконував бойові завдання із захисту територіальної цілісності та незалежності держави на Донеччині у складі 67-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

У полеглого Героя  залишилися бабуся, мама, дружина, троє дітей та сестра.

Низько схиляємо голови у скорботі за нашим полеглим Захисником та висловлюємо щирі слова співчуття і підтримки родині та близьким. Наша глибока вдячність та шана Герою за подвиг, за любов до рідної землі, за самовіддане служіння українському народу.

 Слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.