Фото без опису

Нагадуємо Вам, що на порталі "Дія" доступна нова послуга. Знайшли помилку у Витягу про місце проживання або не можете його сформувати в Дії — потрібно актуалізувати інформацію в Реєстрі територіальної громади.

Користуйтеся сервісом, якщо:

помилка при замовленні витягу про місце проживання;

неактуальне місце проживання, відсутній ідентифікаційний код чи унікальний номер запису в реєстрі у витягу про місце проживання;

змінили прізвище;

немає місця проживання в паспорті в Дії, хоча ви зареєстровані;

неправильна дата реєстрації в паспорті в Дії.

Як отримати послугу :

Онлайн

1. Натисніть Подати заяву, зареєструйтеся або авторизуйтеся в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису.

2. Вкажіть, щодо кого ви хочете актуалізувати дані: себе чи дитини.

3. Перевірте коректність даних із реєстру та зазначте, що саме треба оновити.

Якщо дані про вас відсутні в реєстрі, вкажіть своє поточне або останнє задеклароване місце проживання.

4. Підпишіть заяву електронним підписом та очікуйте результат її розгляду.

Офлайн

Зверніться до Центру надання адміністративних послуг.

Хто може скористатись послугою?

Ви можете скористатися послугою, якщо:

• маєте ID-картку чи біометричний закордонний паспорт;
  • маєте податковий номер (РНОКПП);
  • вам є 14 років;
  • маєте електронний підпис;
  • маєте або мали задеклароване місце проживання.

Чи можу я скористатися послугою онлайн, якщо перебуваю за кордоном?

Так, можете, якщо підпадаєте під умови надання послуги.

Моє задеклароване місце проживання в Автономній Республіці Крим або окремих районах Донецької та Луганської областей. Як підтвердити?

Для громадян, які мають задеклароване місце проживання на території Автономної Республіки Крим чи окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, послуга недоступна. Дані про місце проживання людей зберігаються в Реєстрі територіальної громади, який був створений у 2016 році, вже після окупації цих територій. Тому в Реєстрі територіальної громади немає даних про ваше задеклароване місце проживання.

Для підтвердження вашого зареєстрованого місця проживання можете використовувати штамп у паспорті-книжечці, е-паспорти та довідку ВПО.

Дані про мене актуалізовано, проте у витягу "Відомості відсутні". Що робити?

Зверніться, будь ласка, до служби підтримки для вирішення питання.

У паспорті в Дії дані про місце проживання не змінились. Що робити?

Після успішної актуалізації даних у реєстрах вийдіть із застосунку Дія, натиснувши Меню та Вийти. Далі повторно авторизуйтесь у застосунку та перевірте повну інформацію в паспорті. Якщо дані не оновились, зверніться до служби підтримки для вирішення питання.