Глинянська міська рада Золочівського району Львівської області повідомляє.

Із 11 лютого 2019 року по 13 березня  2019 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану  території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в м. Глиняни по вул. Зафоса 1, Золочівського району Львівської області.

Площа детального планування 0,81 га, площа ділянки для відведення 0,0928 га,

Термін реалізації ДТП -15 років, втому числі І-ша черга -5 років,

Замовником містобудівної документації є Глинянська міська рада, розробником – ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем».

21 лютого 2019 р. відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

Місце проведення: у приміщенні  НВК «Мозаїка»  в м. Глиняни вул. Шевченка №36.

Початок заходу о 15:00 год.

Пропозиції можна подавати до 13 березня  2019 р. до секретаря виконкому Глинянської міської ради. Відповідальний  за організацію розгляду пропозицій — Паньків Я.Р. тел. 032 65 51791.

Ознайомитися з детальними  планами територій можна в приміщенні Глинянської міської ради.

Глинянська міська рада Золочівського району Львівської області повідомляє.

Із 11 лютого 2019 року по 13 березня  2019 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану  території з метою встановлення меж земельної ділянки для обслуговування будівлі «Народного дому» по вул. Св. Миколая  в м. Глиняни, Золочівського району Львівської області.

Площа детального планування 0,84 га, площа ділянки для відведення 0,16 га,

Глинянська міська рада Золочівського району Львівської області повідомляє.

Із 11 лютого 2019 року по 13 березня  2019 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану  території для реконструкції з розширення дошкільного закладу (дитячий садок) по вул. Котляревського в м. Глиняни, Золочівського району Львівської області.

Площа детального планування 1,55 га, площа ділянки для відведення 0,23 га,

Глинянська міська рада Золочівського району Львівської області повідомляє.

Із 11 лютого 2019 року по 13 березня  2019 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану  території з метою встановлення меж земельної ділянки для обслуговування будівлі адмінбудинку Глинянської міської ради по вул. Шевченка в м. Глиняни, Золочівського району Львівської області.

Площа детального планування 1,1 га, площа ділянки для відведення 0,27 га,