Розпочато планові роботи!

У відповідності до рішення виконкому №113 від 19.09.2023р.розпочато планові роботи щодо «Капітального ремонту з улаштуванням водостічної системи гідроізоляції» об’єкту Глинянська ЗОШ І–ІІІ ст. Виконання цих робіт віднесено до першочергових у відповідності до клопотання  директора школи Т. Когута та начальника відділу «Освіти, культури, молоді та спорту» Мирослави Колодій. Маємо впевненість, що після завершення робіт, підвальні приміщення ніколи не будуть зазнавати підтоплень, зменшиться сирість стін.

Привітання з днем народження -1-30 листопада!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження бібліотекаря Глинянської міської бібліотеки – Буткевич Галину Ярославівну, з днем народження депутатів Глинянської міської ради - Рибака Ореста Михайловича та Сеника Володимира Романовича, завідувача НД с.Словіта - Здоровега Михайла Ярославовича та старосту Словітського старостинського округу - Лемішку Оксану Степанівну.