ОГОЛОШЕННЯ!!!

До уваги жителів Глинянської територіальної громади, старостів відповідних старостинських округів, просимо повідомляти Глинянську міську раду про прийняття на проживання внутрішньо переміщених осіб у всіх приватних оселях.

Увага! Поводження з горючими сумішами

До відома громади. Підготовлені для опору горючі суміші мають дуже короткий термін придатності. Практично за кілька днів вони втрачають свої бойові властивлості. Але памятайте - в жодному разі неможна виливати їх на землю, в канаву, природну водойму чи каналізацію. Такі суміші слід зливати у металеву ємність, яку потім буде передано на утилізацію.

ОГОЛОШЕННЯ

До відома жителів Словітського старостинського округу завтра 11.03.2022 року з 9:00 до 17:00 год. працівниками Буського газового управління будуть проводитись роботи по перевірці кранів житлових будинків та газорозпридільного обладнання. Роботи узгоджено. Інформація подана на підставі звернення Буського УЕГГ.

ОГОЛОШЕННЯ

В чергове попереджаємо несвідомих жителів нашої територіальної громади!!!  Нелегальний продаж алкогольних напоїв( самогону ,спирту ) і.т.д. в час військової агресії РФ розцінюється як злочин проти України та  українського народу. Ваші дії будуть жорстко присікатись по законах військового часу.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Просимо жителів нашої громади посприяти у виготовленні обігрівачів для бомбосховищ, а саме - потрібно 12 газових балонів, 12 старих дверцят для пічок, труба діаметром 100мм різних довжин.