Інвестиції в Глинянську територіальну громаду

Дата: 01.03.2021 16:00

Відбулася важлива зустріч голови територіальної громади Чорнописа Володимира Васильовича  та  Пільгун Юрія Миколайовича  директора  фірми «Централ Плейс Груп Оперейшин»  з іноземними інвестиціями по  виготовленню крохмалепродуктів. Це стратегічно важлива зустріч, яка в перспективі принесе нашій громаді економічні перспективи, так і створення понад 40 робочих місць. Дане підприємство зареєстровано на нашій території, що надасть нам в майбутньому додаткові надходження до бюджету.
Крім цього розглядається пропозиція щодо співпраці з керівниками фермерських господарств , а саме - вирощування певних сортів картоплі для  їх переробки.
В свою чергу керівництво Глинянської ТГ запевнило інвесторів у всебічному сприянні.