Освіта Глинянської територіальної громади

Дата: 01.03.2021 18:05
Кількість переглядів: 2039

Відбулась зустріч голови Глинянської територіальної громади В. В.Чорнописа, першого заступника А. В. Леськіва, керуючого відділу з напрямку освіта В.П.Демського, старости Перегноївського старостинського округу С.Ониськіва  з освітянами філії ОЗ Глинянська ЗОШ І-ІІІ ст.Перегноївська ЗОШ І-ІІ ст.

На зустрічі було обговорено ряд питань, зокрема, щодо майбутньої діяльності школи. Школа в найближчі роки буде працювати, про закриття цього навчального закладу не йдеться. Гостро стоїть питання матеріально-технічного забезпечення та ремонту покрівлі даху.

Багато викликів стоїть перед нашою громадою та новоутвореним відділом освіти, культури, охорони здоровя  та соціального захисту, які не вирішувались роками. Прийдеться разом з надією на порозуміння з нашими платниками податків плідно попрацювати, щоб довести до належного стану наші школи.

Освітяни налаштовані рішуче на покращення навчально-виховного процесу, працю та кардинальні зміни, що є хорошим кроком до позитивних змін.