Вітання з днем народження 1-31 травня 2021 року.

Дата: 01.05.2021 11:42

Глинянська міська рада щиро вітає з Днем народження депутатів Глинянської міської ради – Чубукіну Ірину Григорівну, Іваськіва Миколу Володимировича, з ювілейним Днем народження – Когута Тараса Богдановича.

Одночасно вітає з Днем народження спеціаліста ІІ категорії – Роговець Галину Володимирівну, завідувача НД с.Перегноїв - Швець Надію Ярославівну, завідувача бібліотеки м.Глиняни - Мазур Галину Євгенівну, завідувача господарством КНП Глинянська міська лікарня - Максимук Лідію Петрівну, спеціаліста І категорії - Вантух Тетяну Вікторівну.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!