Зі святом Вознесіння Господнього!

Дата: 10.06.2021 10:07

Вознесіння Господнє – важливе християнське свято.  Згідно з Євангелієм, упродовж 40 днів від свого воскресіння Христос багато часу проводив на землі. Він спілкувався з учнями й розповідав про Царство Боже, готуючи їх до важливої місії – поширення християнства.

У день вознесіння Ісус Христос зібрав апостолів на Оливковій горі (відомій також як Єлеонська). Він дав учням останні настанови, готуючи до зішестя на них Святого Духа. Піднявши руки і благословивши апостолів, Христос почав віддалятися й піднявся на небо. Суть свята полягає в тому, що Ісус не помер, але вознісся на небеса у плоті.

У цей сонячний день вітаємо Вас з Вознесінням Господнім. Нехай приклад Ісуса висвітлює Ваш шлях, робить його істинно праведним і нагороджує любов'ю. Бажаємо миру і гармонії в душі, здоров’я Вам і Вашим рідним, сили духу і Божого благословення!